MÖBLER / Soffor / Pinnsoffa 14797525

nr 1479 7525

Pinnsoffa

Edsbyverken, 1960-tal. Björk. Rygg med spjälor, löstagbar nyomklädd sits, mindre förvaringsplats under. Brännstämplad. Längd: 160 cm. Djup: 45 cm, sitthöjd: 45 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 18 juli 2022
kl 19:44:23